Propisky s gravírováním

Reklamní propisky s gravírováním

Reklamní propisky s gravírováním jsou velmi oblíbeným reklamním předmětem. Gravírování pomocí laserové technologie představuje dokonalé propracování gravírovaného nápisu či grafiky, jak po technické, tak i po estetické stránce. Tato moderní laserová technologie je založena na odpaření materiálu nebo barvy do hloubky v řádu mikrometrů. Laserovým gravírováním je možno vytvořit do povrchu materiálu plastický ornament, nápis či logo. Hloubka gravírování je až do 1 mm.

Reklamní kovové propisky s potiskem mohou být brandovány/označeny gravírováním, tampontiskem nebo sítotiskem. Kovové propisky jsou většinou vyráběny z hliníku, který je povrchově upravován.

Propisky s laserovým gravírováním 360°

Propisky s gravírováním s Vaším logem. Oblíbený reklamní předmět – jednoduché, čisté a kvalitní zpracování . Kovové reklamní propisky s potiskem, nebo gravírováním jsou nejlepším kandidátem v poměru ceny a kvality. Propisky jsou produkt o který je neustálý zájem.

Nejoblíbenější kovové propisky – zde

Nejznámější firmou spojovanou s luxusními značkovými pery je obvykle firma Parker. Luxusní pera jsou vhodná pro širokou škálu příležitostí, od každodenního psaní i k podpisu důležitých dokumentů. Luxusní pera jsou velmi kvalitní s vynikajícími technickými parametry a výjimečným designem jejich představitelem je například značka Waterman. Gravírování luxusních per zaručí, že vaše logo bude všem na očích a podpoříte tak povědomí o vaší značce.

Poptávka