Ekologické reklamní propisky

Ekologické reklamní propisky s potiskem

Ekologické reklamní propisky eko, bio a dřevěná pera můžou být i s různými barevnými náplňěmi a s možností různých typů reklamního potisku. Vybrat si můžete bambusová pera, pera z pšeničné slámy, pera z recyklovaného papíru, pera z ekologického plastu, nebo pera dřevěná a korková.

Papírové ekologické reklamní psací potřeby jsou unikátním produktem s jedinečnými vlastnostmi. Tělo těchto propisek je vyrobeno z papíru, takže se jedná o přírodní produkt. Ekologicky šetrné reklamní propisky jsou k dispozici v  9 výrazných barvách. Tyto propisovací tužky jsou ideální pro společnosti, kterým není lhostejný  osudu naší planety a podporují ekologické aktivity.
Eko – propisky s potiskem umožňují umístit logo nebo firemní grafiku do prostoru o velikosti 50 x 6 mm . Eko – propagační propisky mají modrou psací náplň, která je vhodná pro podepisování firemní dokumentace .  Ekologické reklamní propisky jsou moderní a  originální a jsou nápaditým reklamním dárkem.
 
 


Papírové eko-propisky s klipem

 

Papírové eko-propisky s klipem- papírové tělo  je u tohoto modelu spojeno plastovými prvky. Tyto eko-propisky jsou k dispozici v pěti různých barvách.  (červená, černá, bílá, modrá nebo přírodní) Každá z barev má bílý plastický klip, hrot a tlačítko.
Tiskový prostor má  rozměry 50 × 6 mm.

Vyberte si své reklamní psací potřeby z příjemných a ekologických přírodních materiálů. Na našich stránkách najdete širokou škálu reklamních per, plastových per, kovových per, ekologických per, reklamních tužek, reklamních fixů, papírových obalů a mnoha dalších reklamních produktů s potiskem loga vaší společnosti.

Nezávazná poptávka propisek

Jednoduše nám na sebe zanechte níže své jméno, email, preferovanou propisku a předpokládaný počet kusů. My se vám ozveme s předběžnou kalkulací včetně tisku a případně s vámi probereme další detaily (barva propisky, umístění loga, aktuální podobné propisky v akci atp.)