Rollery a gelové propisky s potiskem

Rollery a gelové propisky s potiskem

Reklamní rollery jsou propisky, které píší lehčeji a vytváří ostřejší a hladší linky. Text psaný rollerem připomíná linku psanou klasickým perem. Rolleru se říká také keramické pero, jelikož kulička, kterou je vybaveno, je oproti kovovým kuličkám propisek keramická. Kuličkové náplně jsou velmi kvalitní a vyrábějí se v nejrůznějších barvách. Rollery patří ke kvalitním psacím potřebám a s vaším logem, budou připomínat vaší společnost. Rollery s vlastním potiskem jsou oblíbenými psacími potřebami.

Rollery a gelové propisky s potiskem – Náplně v rollerech jsou vyrobeny na bázi inkoustu, který se na papír přenáší pomocí hrotu s keramickou kuličkou. Můžete si zachovat všechny přednosti rollerů, jestliže zvolíte gelové propisky, které fungují na stejném principu.

Nejlevnější rollery

Nejlevnější plastové rollery  s potiskem – Plastový roller s modrou náplní.

Poptat produkt

Nejlevnější rollery  s potiskem – Hliníkový roller s klipem a pogumovaným povrchem. ø10 x 136 mm

 • Laserové gravírování
 • Digitální UV tisk
 • Rotační Laser

Poptat produkt

EKO rollery  s potiskem – Bambusový roller s modrou náplní.

Poptat produkt

Gelové náplně jsou vyrobeny na inkoustovém základě s příměsí gelu a pěkně a hladce se s nimi píše.

 • Rollery a gelové propisky s potiskem

Exkluzivní sada psacích potřeb se vyznačuje klasickým stylem a vysokou kvalitou. Luxusní kombinace plnícího a kuličkového pera z těžké mosazi je dodávána s koženým PU pouzdrem v dárkové krabičce. S modrou náplní.

Poptat produkt

Nezávazná poptávka reklamních propisek

Jednoduše nám na sebe zanechte níže své jméno, email, preferovanou propisku a předpokládaný počet kusů. My se vám ozveme s předběžnou kalkulací včetně tisku a případně s vámi probereme další detaily (barva propisky, umístění loga, aktuální podobné propisky v akci atp.)

   

   

   
  Příspěvek byl publikován v rubrice Reklamní propisky a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.