Reklamní propiska s NFC

Reklamní propiska s NFC

Reklamní propiska s NFC propojí reklamu i psaní

NFC je užitečná technologie, která vám usnadní život a s propiskami UMA NFC tags propojíte psaní a reklamu s interaktivním světem.

Reklamní propiska Uma NFC TAGS jde nad rámec reklamních předmětů a přineste vždy digitální informace zákazníkům a obchodním partnerům.

Reklamní propiska s NFC je ideální pro kontaktní údaje, interaktivní obchodní vizitky, video zprávy, produktové nebo obrazové filmy, webové stránky nebo stránky sociálních médií, prodejní a obchodní dokumentaci i katalogy výrobků.

NFC ( Near Field Communication) je technologie rádiové bezdrátové komunikace mezi elektronickými zařízeními. Komunikace probíhá na velmi krátkou vzdálenost cca do 4 cm. Elektronický přístroj se musí přiblížit k NFC štítku tak, aby došlo k přenosu informací. NFC umožňuje vzájemnou komunikaci a oba dva spojené přístroje mohou odesílat i přijímat informace. Výhodou NFC je, že nepotřebuje žádné internetové moduly ( Wi-Fi, LTE, mobilní data.) Většina novějších mobilních telefonů má již v systémovém nastavení přepínač NFC, který stačí zapnout v záložce připojení a sítě. NFC k přenosu informací používá elektromagnetickou indukci. Váš mobilní telefon je aktivním zařízením a bude komunikovat pomocí elektromagnetických vln s pasivním zařízením, tedy se štítkem (vylisovaným obvodem na kterém jsou data). Štítky v propisce s NFC jsou opatřeny NFC čipem s naprogramovanými daty.

Reklamní propiska s NFC – Uma® uvnitř NFC PEN BusinessCard

Řešení Uma interaktivní obchodní online vizitky poskytují více než jen elektronický přenos kontaktních dat. Dávají možnost navrhnout si svou elektronickou vizitku kompatibilní s CI a přenášet data rychle a snadno s Uma NFC PEN.

 • Jak může vaše obchodní online vizitka vypadat?
 • Přeneste své kontaktní údaje, (foto, pozdrav, titul, jméno, příjmení, telefon, e-mail, webové stránky, sociální média atd.
 • Firemní logo a adresa, DIČ, IČ, google mapa
 • Obrázky na pozadí, pozadí barvy (také možné na sekci), barvy písma, možnost dalších datových polí

Reklamní propiska s NFC – V Uma NFC PEN je umístěn NFC TAG přímo pod vnitřním logem NFC. Tím je zajištěn jednoduchý přenos informací do smartphonu nebo tabletu.

 • Propojte analogové psaní a reklamu s interaktivní svět využívající Uma NFC PEN.
 • Informace mohou být denně aktualizované.
 • Pro správnou funkčnost NFC musí být telefon nebo tablet připojený na internet. Bez internetu v telefonu nebo tabletu není NFC propiska funkční.
 • Propojte analogové psaní a reklamu s interaktivní svět využívající Uma NFC PEN.
 • Informace mohou být denně aktualizované.

Poptávka

  Příspěvek byl publikován v rubrice Reklamní propisky a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.