Reklamní kuličková pera

Reklamní kuličková pera

Reklamní kuličková pera s logem vaší společnosti jsou kvalitní a cenově dostupnou propagací pro každého. Vybrat si můžete elegantní kuličková pera kovová, nebo levnější plastová kuličková pera v různých barvách a s možností různých typů reklamního potisku. Současným trendem jsou rovněž ekologická kuličková pera z bambusu, nebo pera ze dřeva. Široký výběr reklamních per zajisté uspokojí i náročného zákazníka. Nejoblíbenějšími kuličkovými pery jsou pera Jotter, která jsou ikonou značky Parker.

Reklamní kuličková pera

Reklamní kuličková pera z kraftu, z bambusu, ze dřeva

Kuličkové pero z kraftového papíru a ABS, s dotykovým hrotem. ø10 x 115 mm a modrou náplní. Kuličkové pero Papyrus s možností potisku je šetrné k životnímu prostředí. Kuličkové pero Papyrus je ideálním reklamním dárkem a předmětem, který může být opatřen reklamním logem nebo reklamním potiskem.

Nezávazná poptávka propisek

Jednoduše nám na sebe zanechte níže své jméno, email, preferovanou propisku a předpokládaný počet kusů. My se vám ozveme s předběžnou kalkulací včetně tisku a případně s vámi probereme další detaily (barva propisky, umístění loga, aktuální podobné propisky v akci atp.)